KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7797241
nr 779 7241
Akvarell
Osignerad, Ingegerd Cassel, motivets mått: 24x32
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:38:57
23/9 17:56:42
250 kr
24/9 18:30:59